Focus on making yourself better

Primul concurs intern al gimnasticii aerobice s-a incheiat, Farul Constanta s-a impus in clasamentul pe cluburi urmata de CNS Cetate Deva si UNEFS Bucuresti. 

La individual feminin categoria seniori primele trei clasate au fost:

1. Constantin Corina – Farul Constanta

2. Radu Alina – Triumf Bucuresti

3. Bianca Becze – Farul Constanta

 Individual feminin categoria I:

1. Irina Paun – CSS TRIUMF BUCURESTI

2. Darie Andreea – UNEFS BUCURESTI

2. Ioana Gheorghita – GIMNIS IASI

3. Lorena Iovan – CNS CETATE DEVA

I

Individual Feminin categoria a II a

1. Cucu Teodora – UNEFS BUCURESTI

2. Perpelici Alexandra – URANIA ARAD

3. Morar Francesca – CSM ARAD

3. Jinga Lorena – FARUL CONSTANTA

2

Idividual Masculin categoria I:

1. Savulescu Lucian – FARUL CONSTANTA

2. Biciu Adrian – FARUL CONSTANTA

3. Marian Brotei – CNS CETATE DEVA

M

Individual Masculin categoria a II a

1. Scinteie Alexandru – FARUL CONSTANTA

2. Bogdan Cucu – UNEFS BUCURESTI

3. Daniel Tavoc – CSS PETROSANI

M2

Perechi seniori:

1. Maria Bianca Becze/ Marius Petruse

2. Alina Radu / Dacian Barna

3. Bocser Gabriel / Valentina Istrate

p

Perechi categoria I:

1. Enache Daciana/ Savulescu Lucian

2. Maria Brotei/ Steliana Stoenescu

3. Hustea Stefan / Zaman Andrada

pm

Perechi categoria a II a:

1. Scinteie Alexandru/ Ioana Calenici

2. Daviv Gavrilovici/ Sorina Darabaneanu

3. Mihai Popa/ Viorica Gobsa

p2

Perechi categoria a III a:

1. Tavog Daniel / Nicoleta Patrichi

2. Scupra Viorica/ Andrei Popa

3. Andreea Sotanga/ Branda Darius

p3

Trio categoria I:

1. DACIANA ENACHE/ANDREEA DRENEA /ANDREEA SCINTEIE

2. ADRIAN BICIU/ LOVIN VALENTIN /LUCIAN SAVULESCU

3. VIORICA DIMA/ CARMEN DOBRE/ ALEXANDRA POPESCU

tr

Trio categoria a II a:

1. SABINA CRACIUNESCU/ NICULESCU SARMIZA/ SPRINTU ANA

2. DACINA NECIU/ ALEXANDRA PERPELICI/ DIANA IACOB

3. ANNA MESZAR/ BARBARA HUBER/ ZSOFIA ALEXANDRA MESZAR

tre

Trio categoria a III a:

1. IORDACHE MIRUNA/ GRIGORIU RUXANDRA/ RISTEA CLAUDIA

2. ANDREEA SELENA SOTANGA/ DANIELA TAVOG/ NICOLETA ELENA PATRICHI

3. CHELU IOANA/ NEACSU MARIA/ GEAMANU CATINCA

t3

Grup categoria I:

1. FARUL CONSTANTA

2. CSS1 CONSTANTA

3. CNS CETATE DEVA

gr

Grup categoria a II a:

1. UNEFS BUCURESTI

2.FARUL CONSTANTA

3. URANIA ARAD

gr

Grup categoria a III a:

1. UNEFS BUCURESTI

2. CSS PETROSANI

3. FARUL CONSTANTA

grt

FELICITARI SI MULTA BAFTA IN CONTINUARE!

ENJOY,

LAURA CRISTACHE.

Comments on: "Cupa Cetate Deva 2014 – Rezultate" (1)

  1. […] In perioada 26-27 aprilei s-a desfasurat Cupa Cetatii Deva la gimnastica aerobica la care au participat inclusiv componentii loturilor nationale. Rezultate complete. […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *